Realizácie

Ponúkame Vám kuchyne klasické aj moderné. Neustále sledujeme nové trendy a postupy, ktoré aplikujeme nielen do dizajnu, ale aj do samotnej výroby. Sme pripravení Vám poradiť a vyrobiť kuchyňu tak, aby bola pre Vás nielen esteticky príťažlivá, ale predovšetkým plne funkčná a prispôsobená Vašim potrebám.

Kuchyne a nábytok našej firmy sú vyvíjané tak, aby ani časom nestrácali na svojej funkčnosti a svojej pôsobivosti. To je aj filozofiou firmy, pretože len málokto chce nábytok na jedno použitie.

Veríme, že aj v budúcnosti budeme uspokojovať potreby zákazníkov na neustále sa zvyšujúcej úrovni a že sa k nám budú vracať s dôverou.

Dôležité pri voľbe schodišťa je určenie štýlu v akom je interiér zariadený. Tvar, druh dreva a jeho odtieň treba zosúladiť s ostatným zariadením interiéru. Možno využiť farbu prírodného dreva ako aj širokú škálu moridiel a voskov.

Pri výrobe nábytku do detských izieb prihliadame predovšetkým na bezpečnosť dieťaťa, na funkčnosť a praktickosť. Dôležitý je však aj dizajn, aby sa dieťa cítilo príjemne vo svojom súkromnom priestore, preto aj tu ponúkame široký výber materiálov a farieb.

Vyrábame aj vstavané skrine a šatníky. Posuvné dvere sú riešené na hliníkovom vedení a v hliníkových rámoch, do ktorých si vyberiete zo širokej ponuky materiálov (DTD, sklo, zrkadlo a samozrejme aj novinky zo sveta interiéru). Vnútorné vybavenie Vám navrhneme s dôrazom na praktickosť a funkčnosť.

Pri interiéri  navrhovanom na mieru vychádzame predovšetkým z predstáv zákazníkov a snažíme sa ich snom o bývaní dať praktickú, funkčnú a dizajnovo príťažlivú formu tak, aby výsledkom bol nábytok, ktorý podčiarkne ich osobný štýl a prinesie komfort a pohodlie v ich každodennom živote.