Architekti

Každý z nás túži žiť a pohybovať sa v priestore, ktorý vnáša do našej duše pokoj a harmóniu, či je to priestor pre rodinné chvíle, oddych alebo prácu. Preto by mal byť interiér dokonalým a vyladeným celkom. Správne použitý materiál ako drevo, kov, sklo, hrdza alebo koža a jeho rôzne efekty, správne farby, svetlo a rozmiestnenie, každý jednotlivý detail dokáže vyčarovať malý zázrak v interiéri, v ktorom žijeme. Naši architekti Vám pomôžu premeniť Vašu predstavu na jedinečný a harmonický celok.

Zoznámte sa s nimi:

Ing. Matúš Vilček

Vyštudoval na Technickej univerzite vo Zvolene, Drevárska fakulta. Matúš je technik a dizajnér v jednej osobe, ktorý svojho času viedol drevársku výrobu a preto je odborníkom na správnom mieste.

Posúďte sami z jeho vlastných slov:
"robím to, čo ma naozaj baví, mám rad výzvy...Priestor je mojou výzvou."

Kontakt: 0911 469 992

Ing. arch. Ivana Karľová

Vyštudovala architektúru a urbanizmus na Technickej univerzite v Košiciach, Fakulta umení. Ivana je človek s večným úsmevom na tvári. Svoju prácu nesmierne miluje, preto priestor, ktorý vytvorí je ozajstným skvostom.

Jej osobným mottom je:
"či je priestor útulný, priestranný, jednoduchý alebo zložitý, mojim cieľom je navrhnúť ho tak, aby bol moderný, príjemný, funkčný a jedinečný :)"

Kontakt: 0948 717 085